Glastron
185 GT Bowrider
Te koop: Glastron 185 GT Bowrider met Volvo Penta 3.0L – Sportief, compleet en direct vaarklaar!
Deze Glastron 185 GT Bowrider uit 2008 is een echte allrounder op het water. Of je nu kiest voor ontspannen tochten, een dag met vrienden of actief watersporten, deze sportieve bowrider biedt het allemaal.
Aangedreven door een betrouwbare Volvo Penta 3.0L (135 pk) beschikt deze boot over voldoende vermogen voor vlotte prestaties en stabiel vaargedrag.
De Glastron 185 GT staat bekend om zijn praktische indeling met gezellige boegzit, comfortabele zitplaatsen en verrassend veel opbergruimte. Dankzij de aanwezige opties en nette uitvoering is deze boot direct klaar voor het vaarseizoen.
Highlights van deze Glastron 185 GT:
⚙️ Volvo Penta 3.0L (135 pk) – betrouwbare en onderhoudsvriendelijke motor
🏄♂️ Wakeboardtower incl. wakeboardrek & ski-oog – perfect voor watersport
☀️ Ruime bowrider met gezellige boegzit
🔊 Speakerinstallatie voor extra sfeer aan boord
🛡️ Volledig afdekzeil voor optimale bescherming
🚐 Trailer aanwezig (zonder documenten, geschikt voor stalling op eigen terrein)
Optielijst:
• 12V aansluiting
• Antifouling
• Navigatieverlichting
• RVS bekerhouders
• RVS klampen (4x)
• RVS zwemtrap
• Ski-oog
• Speakerinstallatie
• Veel opbergvakken
• Volledig afdekzeil
• Wakeboardtower incl. wakeboardrek
• Zwemplateau met uitbreiding
De Glastron 185 GT is een ideale keuze voor watersporters die op zoek zijn naar een sportieve en complete bowrider met een sterke prijs-kwaliteitverhouding. Perfect voor dagtochten, watersport en ontspannen varen met familie en vrienden.
📍 Te bezichtigen bij Beekman Watersport — netjes onderhouden en vaarklaar.
Bekijkt u deze boot op een externe website? Neem dan ook eens een kijkje op www.beekmanboten.nl voor een compleet overzicht en meer informatie.
Boot specificaties
Motor specificaties
Maak een showroomafspraak
Vul hieronder vrijblijvend je gegevens in om een afspraak te maken.